БиТиВи сваля от ефир „неудобната“ Цветанка Ризова!?

БиТиВи сваля от ефир "неудобната" Цветанка Ризова!?

Вестник Уикенд твърди, че Цветанка Ризова ще бъде махната от ефир.

Няма официално потвърждение на тази публикация и не е ясно дали не става въпрос за атака срещу журналистката.

Тя преди дни, че е „нарочена за махане“.

Според изданието 3 са причините – катастрофирал рейтинг, самоизтъкване и скандалът с Николай Попов.

Според таблоида въпрос на време било водещата да бъде „пенсионирана“. Това се „говорило в коридорите на телевизията“. Чашата преляла при едно от първите й предавания, в което последва чутовен монолог от нейна страна за свободата на словото.

Ризова се самоизтъквала като „рупор“ и „неудобен за статуквото“ журналист

В същото време обаче дългият престой на екрана очевидно е уморил и зрителите от нея и рейтингът й се е сринал до критични нива, което прави предаването й крайно нерентабилно за телевизията, пише Уикенд.

Бащата на Сияна атакува гост на Цветанка Ризова – експерта Карапетков заради съмненията му, че експертизата по неговото дело ще бъде манипулирана, защото Карапетков от друга страна е близък приятел с Явор Нотев, който защитава шофьора на тира, прегазил Сияна.

Бащата на Сияна с нова атака срещу Цветанка Ризова: Ако вляза в студиото, това ще е краят на журналистическата ви кариера

Според Уикенд Цветанка Ризова няма да бъде освобождавана, а просто няма да бъде удължен договорът й, който изтичал скоро.

Твоят коментар

Сподели новината

Be the first to comment on "БиТиВи сваля от ефир „неудобната“ Цветанка Ризова!?"

Какво мислите?