Линиите на реда на писане, когато се спускат надолу, това не е добър знак.
Това е възможно да се дължи на психическо или морална умора… на изживяване на стресова ситуация, това коментира по bTV графологът Сашо Атанасов за записки на ръка, намерени в хижа Петрохан.
Той подчертава, че трябва психолог да ги анализира, за да има по-тоцчна оценка на характера на автора им. Въпреки това той допълни:
„Малките букви освен че са малки, те нямат правилна форма. Това означава наличие на непостоянство в характера. Това лице не е в състояние да направи баланс между духовната изява и материалните щения.
Тук е и сексуалната изява. Тук е акцентирано върху тях. Означава, че този, който го е писал, е имал… особеност, сексуална, която трябва по някакъв начин да удовлетворява, а не е могъл да го контролира“.


Be the first to comment on "Графолог за намерените записки в Петрохан: Който е писал това, не е можел да се контролира"