Горещи новини

Камелия: Омъжих се заради инвитро в Турция

Камелия: Омъжих се заради инвитро в Турция

Разговорът на изпълнителката на „Залеза и зората“ с водещата Александра Сърчаджиева бе откровен до болка. След 12 инвитро опита и десетки години напразни надежди за дете, през 2023 г. Камелия сбъдва най-голямата си мечта в лицето на малкия Баян.

Преди обаче той да се появи в живота й, тя дори била готова да осинови дете, като влязла в програмата, но така и не дочакала покана да види някое хлапе. Не търсила връзки за осиновяването, защото била убедена, че ще ги одобрят с мъжа й Цветин, чу само Hotnews.bg.

„Заради една от инвитро процедурите в Турция трябваше да имаме брак. Като ни казаха условията, Цветин каза-там няма да стане, защото ние нямахме подпис, пък и аз бях против брака. Казах му: „Ще подпишем“ и той първоначално не повярва. Той беше до мен през целия този труден период“.

„С Цветин се познаваме от деца – той беше на 3, а аз на 7 години. Беше дошъл да живее с родителите си в Чипровци. След това с години не се бяхме виждали и когато се срещнахме, аз го харесах на мига. Започнах да обикалям из града, за да го засека, а той ми разказа, че правел същото. Два пъти излизахме, преди да се целунем и дори се чудех дали ме харесва достатъчно, защото не е понечил по-рано“, спомня си тя.

И разказва, че в един момент го приела за даденост, отдала се на кариерата си, а на него му писнало и я зарязал.

„Събра си багажа и ме напусна, не можех да повярвам. Продължихме да общуваме като приятели, когато в един момент ми рече, че така не може – или се събираме като двойка, или повече не се виждаме. Тогава осъзнах, че го обичам и не мога без него“, казва тя.

Звездата бе откровена и за операцията на носа, станала обект на разгорещени дискусии през последните няколко години. Певицата бе категорична, че той е станал по-чип, отколкото първоначално очаквала. Операцията тя предприе броени дни, след като стана на 50 години на 10 януари 2021 година. Четири години по-късно носът й започнал да уляга.

Фолкаджийката напомни, че е печелила няколко пъти конкурси за красота, включително, че е станала шеста на „Мис България“.

„Винаги съм била хубава-черна коса, бяла кожа, сини очи“, каза Камелия.

Твоят коментар

Сподели новината

Be the first to comment on "Камелия: Омъжих се заради инвитро в Турция"

Какво мислите?