Фолк певицата Киара срина Краси Тъпото в студиото на „Преди обед”: Предложи ми да заложим годежния пръстен и да си разделим парите!

Фолк певицата Киара срина Краси Тъпото в студиото на „Преди обед”: Предложи ми да заложим годежния пръстен и да си разделим парите!

„Стана ми ясно, че между нас няма да се получи от момента когато ми предложи да заложим годежното бижу и после да си разделим парите“, призна пред зрителите фолкаджийката.

Така прозвучаха думите на красивата Киара по време на гостуването в студиото на „Преди обед” пред водещата на сутрешното предаване,

Краси Тъпото и Киара вече не са заедно след финала на любовното шоу. Те се зарязали и по всичко личи, че не могат да се дишат. Пак по разказа на певицата Тъпото още преди финала си правел тънки сметки дали да й даде годежния пръстен или пък да се отърве само с роза. Само дето Красимир бе категоричен и отрече казаното от Киара.

Като обвини бившата си любима, това са пълни лъжи. Като призна: Мислех да си замълча защото се имам за кавалер, но ти ме предизвика и ще издам истината. Разделихме се с фолкаджийката защото аз не съм Краси Пайнера и нямам продуцентска компания!”, засече я Краси Тъпото.

Разбра се още, че веднага след финала припознал в нея Ана-Шермин. Когато поискала от него да й продуцира песните й: „Дори новата й песен „Фриртаджийка” е напълно в неин стил”, каза Тъпото, сакън да не го използва.

Двойката заяви в студиото, че в момента са сами и нямат партньор, Но в никакъв случай няма да се върнат един към друг!

Андреа Банда Банда ПОПИЛЯ Красимир от „Ергенът: Любов в рая“

Източник: ХотАрена

Твоят коментар

Сподели новината

Be the first to comment on "Фолк певицата Киара срина Краси Тъпото в студиото на „Преди обед”: Предложи ми да заложим годежния пръстен и да си разделим парите!"

Какво мислите?