Присъединете се към разнородната публика на този импровизиран концерт на улицата със соло изпълнителка на пиано.
Несъмнено, жената е била професионална пианистка към не един и друг оркестър през дълги периоди от своя достоен, 80-годишен живот! Повече от учудващо е обаче, как нейните пръсти (с лакирани нокти!) са останали непоразени от артрит или типичните за пианистите професионални деформации?! Може би това е резултат от нейния генетичен произход!? Както се казва, била е „орисана“ да се роди талант, който тя запазва по един невероятен начин до дълбока старост!
Учудващо или не, но факт е, че е принудена да извади „доброто старо пиано“ на улицата и там да „гастролира“ пред случайни минувачи!
Надявайки се те да оценят изключително високия й професионализъм и вложеното чувство при изпълнението на откъси от класическа музика! По подобаващ начин – както е при всеки концерт – „купувайки“ доставеното им удоволствие!
Поклон пред тази истинска дама! Да се насладим на нейната прекрасна музика!


Be the first to comment on "80-годишна баба седна зад пианото на улицата. Няма да можете да повярвате какво ще последва минути по-късно (ВИДЕО)"