Горещи новини

Двоен празник в семейство Батинкови! Малкият Ивайло стана християнче на рождения си ден – СНИМКИ от марковия му купон

Двоен празник в семейство Батинкови! Малкият Ивайло стана християнче на рождения си ден - СНИМКИ от марковия му купон

Поредица от снимки украси профила на Мис България Антония Петрова-Батинкова. От тях разбираме, че в семейството е имало двоен повод за радост – рожден ден и кръщене на по-малкия им син, Ивайло-младши.

кръщене Батинкови

Снимка: Инстаграм

“Имаме си християнче! Бъди благословен, Ивайло Батинков – син! Нека кръщението ти бъде светъл и вдъхновяващ старт по пътя на вярата, добротата и любовта.

Пожелаваме ти здраве, щастие и живот, изпълнен със смисъл, обич и Божия закрила!”.

Ритуалът се е провел в една от емблематичните църкви в София – ротондата “Свети Георги” в центъра на столицата, която изумява с красивите си стенописи.

Ивайло Батинков кръщене

Снимка: Инстаграм

Не можем да не отбележим, че Антония демонстрира красота и сексапил, дори в църквата, а бялото много й отива.

Антония Петрова в бяло

Снимка: Инстаграм

Батинкови кръщене

Снимка: Инстаграм

Тя не може да се сдържи и да покаже новите дрешки на християнчето (съгласно ритуала след Светото кръщение детето се преоблича в чисто нови дрехи) – всички до една маркови, на известни и скъпи брандове като Fendi и Burbеrry.

 маркови дрешки

Снимка: Инстаграм

Иво Батинков нови дрехи

Снимка: Инстаграм

Малкият сладурко продължи празника с огромна двуетажна торта по случай третия му рожден ден, украсена с любимите му герои от анимацията “Пес Патрул”.

рожден ден Ивайло младши

Снимка: Инстаграм

рожден ден Иво Батинков

Снимка: Инстаграм

Последователите на миската веднага забелязаха, че тя вече крие лицата на дечицата си с емотиконки (а до съвсем скоро щедро споделяше десетки кадри с тях, без да се притеснява от подобна публичност). Явно обаче е размислила или се е поддала на всеобщата тенденция на хората от светските среди да запазят децата си далеч от светлините на прожекторите (подобно на Светлана Василева и много други).

Сподели новината

Be the first to comment on "Двоен празник в семейство Батинкови! Малкият Ивайло стана християнче на рождения си ден – СНИМКИ от марковия му купон"

Какво мислите?