Натали Трифонова си взе довиждане със зрителите на предаването „COOLt“, което излиза в лятна отпуска.
Бъдещата мама изрично уточни още в началото на шоуто, че ще продължи още малко време да съобщава прогнозата за времето, така че окончателната раздялата с bTV тепърва предстои. Блондинката изненадващо се показа като брюнетка с черна перука, която бе в тон с роклята й. Тоалетът елегантно подчертаваше голямото й коремче.
Пред гостите си в студиото Натали изрази надеждата синът й да е толкова емоционален и буен, колкото нея. Тя не продума отново за таткото, макар Филип Буков да я подкачи, че ще научи детето да кара мотор. Баща на първото дете на телевизионерката е мотосъстезателят Мартин Чой.
Голямата изненада за водещата бе партньора й от предаването “Денсинг старс” Димитър Стефанин, който чрез видеовръзка й честити и пожела леко раждане. Натали се развълнува и призна: “Днес ще се реве”.
Освен Буков, гости на Трифонова бяха Христо Пъдев, Александър Сано, както и певицата Михаела Маринова.
“Гледайте „COOLt“ с новата водеща от септември, а коя е тя – ще разберете съвсем скоро“, сподели развълнуваната Натали Трифонова.


Be the first to comment on "Н. Трифонова: Синът ми ще е темпераментен като мен"