Красавецът Филип Буков отпадна от „Денсинг старс“ снощи.
Остана впечатление, че причината не е заради изпълнението му, а заради факта, че беше на запис.
Това видимо не се хареса на Илиана Раева, която наклони везните.
Буков обаче направо я размаза.
Той се включи с коментар в страницата на шоуто във Фейсбук. Макар и с доста възпитан тон, той на практика заяви, че не му пука и ако за някои “Денсинг старс” е смисъла на живота, за него не е така.
Той освен това подчерта, че още при влизането в шоуто е дал датите, на които има представления и решението да е на запис е взето заедно с продукцията.
“Не мога да оставя колегите си актьори без работа, защото аз имам друг ангажимент. Зали, билети, зрители, техника, не мога да “махна с лека ръка” и да кажа отивам в реалити формат. Dancing Stars е период в моя живот, а професията и колегите ми са завинаги”, това пише в коментара си Буков.
Продължение в https://vihrogon.bg/filip-bukov-izrigna-sreshtu-densing-stars-i-da-e-naglaseno-ne-me-interesuva/
Be the first to comment on "Филип Буков си отмъсти на Илиана Раева за изгонването от „Денсинг старс“"