Галин след „Хелс китчън“: Направих сина ми в Германия, роди се в Англия и живее в България

Галин след "Хелс китчън": Направих сина ми в Германия роди се в Англия и живее в България

Отпадналият от „Хелс китчън“ Галин Иванов направи вълнуваща изповед пред Гала.

В предаването „На кафе’ по Нова тв симпатичният кулинар разказа, че е направил сина си Матиас в Германия, родил се е в Англия, където сам прерязал пъпната му връв, а сега живее в България, където семейството остава за постоянно след няколко години живот зад граница.

„Каза ми, че си е купила билет и след два дни идва от Лондон при мен в Германия. Бях супер щастлив и развълнуван, не знаех как да реагирам“, разказа Галин за любовта му с неговата половинка.

„И двамата се притеснявахме доста и ни беще странно. След три месеца решихме, че искаме да имаме дете. Не смятам, че трябва дълги години трябва да си с един човек, за да се почувстваш готов. И двамата го искахме, и двамата го направихме“, каза още готвачът.

Любимата му бързо забременяла и съобщила на Галин, докато бил на работа в италиански ресторант в Германия.

„Първоначално мислехме да останем в Германия, и на двамата ни харесва. Но там ще е сама, без език. И си казах – защо да не опитам в Лондон при нея – нови запознанства и възможности ме очакват. Бях заврян зет – живеех при родителите й, но сме в много добри отношения“, обяви още Галин.

„Първоначално ни беше много трудно. Взеха ме в един от водещите ресторанти в Лондон. Опитах, но столицата на Англия не беше моето място. Главната цел ни беше да имаме брак преди да се роди, за да не е извънбрачно дете. Сега имаме план за сватба с гости, а не само семейно“, разкрива кулинарят.

Сподели новината
0 0 Гласували
Оцени новината
Запиши се
Уведомяване за
guest

0 Comments
Най-старите
Най-новите Най-популярни
Вградени обратни връзки
Вижте всички коментари
0
Ще се радваме да разберем какво мислите, моля, коментирайте.x